Статистична флуктуація (sikorscki) wrote,
Статистична флуктуація
sikorscki

Пазалаті ручьку, всю правду скажу

Пака гризецця наша власть
Вже падаспєла третя часть

laskavy
Друга мірава вайна. Глухий галицький хутір. Руска-гірманський фрот зовсім нідаліко. Палзе ранєний русский салдат. Єлє-єлє дапалзає до крайньої хати. В хаті закриті двері і зашторені вікна, ничути ні звуку ні писку.
С. Пусціцє міня пажалуста – праізносе з явним мааасковиським акцентом.
Тішина.
С.: Ну, пусціцє міня пажалуста, я ранін і мнє плоха.
Тішина.
С.: Аткройцє, што кішка танка?
Двері с размаху аткриваюцця, вибігає laskavy са шмайсиром трафєйним напєрєвєс.
Л.: Шо ти, курвий сину, з моїми кішками зробив?
Так в Україні зародилось опщіство защіти животних і грінпіс.

vasiapetechkin
Коли Пєтєчкін був малєнкий, тоість савсєм дітьо і ходив в садік то ни слухався виховатильку і ни спав в обід. А всьо наравіл почитати томік квантової фізіки і тіорії струн.
Но виховатилька таких кніг баялась, і щітала їх сатанізьмом і канщунством. Патаму задумала вона Пєтєчькана приспати. І давай розказувати йому казочку про слонинят, які той мав щітати.
Пєтєчкін казочьку паслухав і тут жеж вспомнив кнігу па біалогії і гинетиці яку прочитав годом раньше. Патом дєбрі падсазнанія витащили прєд світлі очі Васі дрєвню загадку гєнетіки – телегонію. І він прямо спросив виховатильки шо вона думає па етаму поваду. Виховатильки таких славєй низнала, пасіму пирихристилас, пирихристила Васю і сашла с ума.
Після того Васю з садочка вигнали і в піанєри в школі ни прийняли. Но він прачитав всі кніги в бібліотеці Стифаника і став давати палєзні савєти всім жилающим. Каму нада абращяйтесь в vasiadajporadu.

shaleniy_slonik
Чанахи, борщ, уха, разсольнік
Харчо, акрошка і свікольнік
Пірловка, мамалига і авсянка
Пюре, різото, гречка, манка
Тєфтєлі, атдбивні і галубці
Завиванці, люля-кебаб, рубці
Котлєти, флячки і балик
Крученики, бітки, шашлик
Морожино, тістечка, пахлава
Торт, шоколад, вершки, халва
Канфєти, вафлі, булка з маком
Нуга, варення, казінаки
Чай, кава, пиво, квас, крюшон
Пунш, кока-кола, самогон
Узвар, кампот, кефір, джин-тонік
Узяв й ум’яв Шалений Слонік

pixer
Птіцефабрика "Адєская бублічная артєль "Масковская баранка" "Миронівський хлібопродукт" . Длінний конвеєр з циплятами. В кінці канвеєра сидить pixer і усєрдоно работає. В нього дуже атвєцтвєнна і нужна работа - він прістально разсматрю курчат і разпіхує їх па разним клєткам. Наліво - самки, направо - самци.
По фабриці ходить икскурсія ученіків мєсного, распаложеного тут же при фабриці, профільного ПТУ. Дєжвачьки па празнічному адєти в кароткі юпачьки і ярка раскрашені, мальчікі тадіционно в спартівні штани і кєпки. Від икскурсії распрастраняєцця запах дішових сігарєт, кіслого пота і куріного памьота.
Икскурсавод підвів групу до pixerа і долго расказував яка важна і сложна в нього работа. А адна дєвачька вийшла і сказала шо хоче када виросте бути пахожою на pixerа.
І через два года када вони закончили ПТУ ту дєвачьку взяли на місце pixerа, а його самого уволили. Патаму шо вона була родствєнніцою зав. одного з атдєлів і той заніс взятку главному начальнегу.
Вот какая жизнь, ех, нісправідлівая, і, кромє того, сквозь карумпірована.
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 14 comments